Szybka jazda na motorze – trzeba przyznać, że wiele młodych osób marzy o tym, żeby mieć prawo jazdy na motor.  Co więcej, bardzo dużo młodych osób, kiedy tylko będzie mogło przystępuje do realizowania swojego celu. Czyli w pierwszej kolejności muszą zdobyć uprawnienia do kierowania takimi pojazdami. Czasem nie wszystkim to się podoba. Jakie są za, a jakie są przeciw temu, żeby młoda osoba jeździła na motorze.

Sprzeciw wobec motoru

Bardzo dużo starszych osób mówi, że niestety, ale młodzi są zbyt szaleni. Ledwo tylko wsiądą na motor, a już prują po autostradzie ponad 200 kilometrów na godzinę. Oby tylko na autostradzie. Czasem jednak takie rzeczy dzieją się na środku miasta, co najzwyczajniej stwarza zagrożenie życia dla innych osób oraz dla samego kierowcy. Jak to mówią  – w młodych ludziach buzuje krew. Niech sobie buzuje, jednak niech będzie wszystko robione z rozmysłem i rozumem, aby nikt przy tym nie ucierpiał.

Plusy dla młodych kierowców

Ale co zrobić, jeżeli dla kogoś jest to prawdziwe marzenie? Spełnienie najskrytszych snów od lat maleńkich? Z marzeniami człowiek nie wygra, chociażby miała się temu sprzeciwić cała rodzina. Młode osoby czasem bez takiego motoru nie wyobrażają sobie życia. I do samej jazdy na motorze nie podchodzą jednak z wielką gwałtownością, ale z odpowiednim rozumem i dobrymi intencjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj