Lepszy rower, czy jednak auto? A może lepiej wybrać motor? Powszechnie wiadomo, że warto wybrać jednak jednoślad, jeżeli ktoś ma taką możliwość. Warto dowiedzieć się dlaczego tak właśnie jest.

Zalety roweru

Rower to przede wszystkim pojazd ekologiczny, który nie emituje żadnych spalin. Czyli mówiąc inaczej dbamy o środowisko. Poza tym rower „zmusza” nas do aktywności fizycznej. Bardzo dużo osób mówi, że przez to, iż tak długo jeżdżą autami mają mało czasu na sport. Dlatego warto pomyśleć o tym, żeby to auto zamienić na rower. Może dotarcie do najróżniejszych miejsc nie będzie takie szybkie, ale na pewno będzie korzystniejsze dla naszego organizmu. Warto o tym pomyśleć. W szczególności, że za rower nie płacimy tak dużych pieniędzy.

Zalety motoru

Motor jest szybszy od roweru i pozwoli Wam na dotarcie do najróżniejszych miejsc w czasie szybszym niż motor. Tego możecie być pewni. Poza tym jego emisja spalin jest o wiele mniejsza niż motoru. Co jest również ważne to fakt, że zarówno motor, jak i rower skutecznie pozwalają ominąć najróżniejsze korki. Kiedy jedni będą się męczyć w aucie, Wy będziecie mogli śmiało ominąć wszystkie korki i jechać dalej przed siebie. Motory również są o wiele tańszym środkiem transportu. O ile oczywiście celujecie w średnią półkę cenową, a nie od razu w najdroższe modele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj